Aktuality

Další spolupráce se Škoda Auto

Úspěšně jsme prošli výběrovým řízením na program „Leadership“ pro Škoda Auto, a.s., na období 2003-2005. Zahájili jsme tento projekt dvěma semináři pro liniové vedoucí pracovníky na téma rozhodování, sebeprosazení a přesvědčování v květnu 2023.

16. Květen, 2023|

ANBE ve firmách

V dubnu 2023 proběhlo testování pracovníků obchodního útvaru v Kovona Systems, a.c., on-line metodou ANBE. Personalisté z Kovony byli v minulém roce proškoleni v užívání systému a skvěle si poradili s interpretací výsledků za přítomnosti supervizora. S výsledky dalších testů již budou pracovat samostatně.

16. Květen, 2023|

Assessment centra pro Hyudai

V březnu 2023 proběhla assessment centra pro manažery v Hyundai Motor Manufacturing Czech, postavená na kombinaci modelových situací, testů, prezentace, a rozhovorů. Po akci jsme podávali zpětnou vazbu účastníkům assessmentu.

16. Květen, 2023|

Výcviky pro manažery

V 1. čtvrtletí 2023 jsme realizovali semináře na téma „Vedení hodnotících rozhovorů“ pro manažery Kovona System, a.s. Výcviky byly postaveny na modelových situacích, v nichž lektoři hrají různé typy hodnocených pracovníků a účastníci s nimi vedou simulované rozhovory.

16. Květen, 2023|

TRAICON training & consulting s.r.o.

Od 1.1.2023 působíme jako TRAICON training & consulting s.r.o..
Jednatelem je PhDr. František Bělohlávek. Rozšířili jsme počet spolupracovníků a portfolio.

1. Prosinec, 2022|

Nové projekty v Schaeffler Production s.r.o.

V současnosti nám v Schaeffler Production v Lanškrouně a ve Svitavách běží několik projektů pro teamleadery a patrony.

9. Květen, 2022|

Pracujeme na dalších projektech.

Vzdělávání mistrů v různých oblastech ve Škodovce pořád běží, pokračujeme v Miele i v Kovoně.  Obnovuje se po covidové pauze vzdělávání pro firmu Schaeffler v Lanškrouně i ve Svitavách.

1. Březen, 2022|

Pf 2022

Všem klientům, kolegům, přátelům a našim příznivcům přejeme klidné a spokojené Vánoce. Do Nového roku pak novou energii, sílu a hlavně zdraví, aby se každý mohl věnovat tomu, co ho těší, a co mu dělá radost.

20. Prosinec, 2021|

Jsme v plném nasazení.

Akce, které se kvůli covidu nekonaly, se posunuly na tyto měsíce. Tak nám souběžně běží práce ve Škodovce, pokračujeme ve firmě Schaeffler, v Lanškrouně i ve Svitavách, běží Kovona. V současné době probíhají také assessmenty v Porsche Praha na nejvyšší pozice.

 

30. Srpen, 2021|

Oblíbený diagnostický systém ANBE.

On line diagnostický systém ANBE si oblíbila řada personalistů. Využívají jej při recruitmentu, assessment a development centrech.

Napište si o test k vyzkoušení zdarma.

12. Červenec, 2021|