Trávíte spoustu času při výběru nových zaměstnanců a s výsledkem nejste vždy zcela spokojeni ?

Chcete zlepšit kompletní psychologickou a manažerskou diagnostiku osobnosti zaměstnanců nebo uchazečů o práci?
Přemýšlíte jak vybrat vhodná rozvojová opatření pro vaše pracovníky?

Pokud odpovíte alespoň jednou ano, pak máme pro Vás řešení.

LEVNÝ, RYCHLÝ A ÚČINNÝ on-line test ANBE

Aktuality

  • 200286992-001

Pokračujeme na Kvasinách a ve Svitavách.

20. Únor, 2018| 

PhDr. František Bělohlávek vede tento týden kurz “Projektové řízení” pro mistry na Kvasinách ve Škoda Auto. RNDr. Věra Bělohlávková vede pokračování kurzu pro školitele ve firmě Schaeffler ve Svitavách.

  • 200311542-001

Akce v tomto týdnu.

12. Únor, 2018| 

Tento týden proběhnou dvě akce ve firmě Schaeffler, a to v Lanškrouně a ve Svitavách na téma “Školení školitelů”. Vede RNDr. Věra Bělohlávková. Současně běží vzdělávání v “Projektovém managementu” pro mistry ve Škoda Auto na Kvasinách. Vede PhDr. František Bělohlávek.

  • stk309038rkn

Už jste vyzkoušeli ANBE?

8. Únor, 2018| 

Pokud jste už měli příležitost vyzkoušet náš nový online testing ANBE, pochlubte se nám se svými zkušenostmi. Pokud ne, napište si o tento test, rádi Vám zašleme jeden kód zdarma. Platí jen pro firemní klienty.

O firmě
O firměPhDr. František Bělohlávek, Ph.D.
Firma Traicon je poradenské a vzdělávací sdružení, které využívá vlastního know-how, postaveného na bohatých zkušenostech. Více informací

Firemní kurzy

Programy jsou určeny pro liniový, střední a vrcholový management.Více informací
Programy jsou určeny pro obchodníky a všechny pracovníky, kteří jsou v přímém kontaktu se zákazníkem a jsou odpovědni za výsledky svých obchodních jednání.Více informací
Program je určen pro liniový a střední management.Více informací
Outdoorový výcvik využívá přírodního prostředí pro rozvoj sebepoznání, zvýšení efektivnosti týmové spolupráce i individuálního výkonu.Více informací

Napsali o nás

Před vlastními vzdělávacími programy absolvovali lektoři pobyty a rozhovory na pracovištích účastníků tak, aby semináře postihly specifika firmy.
PhDr. Lucie Němcová | Specialista vzdělávání, Varroc Lighting Systems
Program Impuls – Efektivní techniky vedení a řízení… je opakovaně velmi dobře hodnocen ze strany účastníků, kteří oceňují lektorský výkon, obsah i metody semináře a také řadu konkrétních příkladů z praxe.
Škoda Auto, a.s.
Lektoři jsou profesionálové s řadou praktických zkušeností, ochotní vyjít vstříc,…školení jsou interaktivní, s kladnou zpětnou vazbou na samotné lektory a na obsah školení.
Hyundai Motor Manufacturing Czech, s.r.o.
Spolupracujeme prakticky od začiatku vo viacerých oblastiach, počnúc od assesmentov cez moderovanie rôznych tematických workshopov. Naša dlhoročná spolupráca je založená na našej dlhodobej spokojnosti.
Ing. Roman Nosko | Personální ředitel, Continental Automotive Systems Slovakia s.r.o.